Tālajā 1999. gadā jauns un ambiciozs ārsts Uldis Eglītis izlēma dibināt uzņēmumu. Pirmsākumi nebija viegli, uzņēmumu vadīja divi ģimenes locekļi, visu darot pašu spēkiem. Taču vēlme nodrošināt Latvijas medicīnas tirgu ar kvalitatīviem produktiem, lika attīstīties un piesaistīt spēcīgu profesionāļu komandu.

Gadiem ejot, esam auguši un mainījušies, un, krājot pieredzi, tagad esam speciālisti respiratorajā terapijā un infekciju kontrolē, kur spējam piedāvāt ikdienišķus un arī neierastus risinājumus saviem klientiem. Mēs varam palīdzēt saviem klientiem elpot šī vārda tiešajā nozīmē, kā arī cīnīties ar dažādiem mikrobiem, lai kur tie būtu, kā arī nodrošinām Latvijas tirgu ar ārējiem automātiskiem defibrilatoriem. Saviem klientiem varam piedāvāt gan vairumtirdzniecību, gan arī mazumtirdzniecību veikalā Rīgā un internetā. Mēs strādājam visās Baltijas valstīs, kā arī Kazahstānā. Mums ir biroji Liepājā un Rīgā.

  • Misija

Vesela un laimīga ģimene veido veselīgu un laimīgu sabiedrību! Veselīga un laimīga sabiedrība veido veselīgu un laimīgu valsti ikviena cilvēka mūža garumā!

  • Vīzija

Izglītot sabiedrību modernu medicīnas tehnoloģiju lietošanā, lai katra ģimene uztver savu veselību kā prioritāti!

  • Vērtības

Ar patiesām rūpēm par Jūsu veselību!